درباره ما

تاریخچه ما

شرکت مهندسین مشاور ارگ بنیان به طور رسمی در تاریخ 1401/05/09 ثبت گردید. اما فعالیت های این گروه مهندسی از سال 1393 آغاز شده بود اما بنا پس از گستردگی فعالیت ها این گروه، تصمیم بر آن شد تا به طور رسمی با عنوان مقاومسازان ارگ بنیان به فعالیت در بخش های مختلف عمرانی بپردازد.

مقاومسازان ارگ بنیان متشکل از مهندسین جوان و با تجربه و همچنین اعضای هیئت علمی دانشگاه ها می باشد و عمده فعالیت های این گروه به طرح و اجرای پروژه های عمرانی به ویژه پروژه های بهسازی می باشد.

  • اجرای اصولی
  • نقشه های دقیق
  • نظارت و QC
  • طرح ایمن و مطمئن

درباره ما

ماموریت و چشم انداز

مقاومسازان ارگ بنیان با مجهز کردن خود به تجهیزات مدرن و ابزارهای دقیق و همچنین با تکیه بر دانش مهندسین خود تمام توان خود را جهت اعتلا و پیشرفت کشور با طرح اقتصادی و مطمئن پروژه های عمرانی به کار خواهد بست.

  • ساخت و اجراپیمانکاری و اجرای اسکلت سازه
  • بازسازی و مقاومسازیبهسازی سازه های موجود
  • نظارت عالیهنظارت بر اجرای طرح ها
  • طراحی سازهطرح سازه های خاص

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

جک کارترسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع چرخید تشکر کنم! بسیار قدردانی می شود و به همین دلیل است که من همیشه قالب اکسترا را برای نیازهای خود انتخاب می کنم! به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من استفاده از قالب اکسترا را روی موتور خود انتخاب می کنم!

نیکولاس کیجشرکت صنعتی

اکسترا همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام کمک بزرگی است حتی وقتی چیزی باشد که پیدا کردن آن دشوار است. از دفتر گرفته تا تام یا هر کس دیگری در عقب ، همیشه خوشحال می شود برای سفارش چیزهایی که می دانید درست وقت بگذارید

جان آلبرتاکارخانه صنعتی

مشاهده

نتایج ما

کارخانه ، کارخانه تولید یا کارخانه تولید یک سایت صنعتی است که معمولاً از ساختمانها و ماشین آلات تشکیل شده است

130+مشتری راضی
39سازمان
57کارخانه
425+پروژه

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعدادهای ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

نصب کامل خط تولید

ما می توانیم در مدرن سازی امکانات خود ، نصب و تعمیر تجهیزات شما و نگهداری کلی و پیشگیرانه گیاهان به شما کمک کنیم.

ساخت قطعات کوچک و بزرگ

تکنسین های ما کاملاً در بسیاری از زمینه های نصب ، تعمیر و نگهداری و تعمیرات صنعتی کاملاً آموزش دیده اند. تکنسین های ما 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته برای کمک به شما در دسترس هستند.

روکش سخت و مقاومت در برابر خوردگی

از آنجا که هیچ کارخانه ای نمی تواند یک عملیات ناکارآمد یا خرابی غیرمترقبه را تحمل کند ، گروه خدمات مکانیکی فن آوری های صنعتی اکسترا در ایالات متحده است.

اتصالات لوله کامل سیستم های لوله کشی

فن آوری های صنعتی اکسترا سالهاست که به بهترین گزینه برای نصب تجهیزات و خدمات تعمیر اضطراری تبدیل شده است ، بهترین شرکت در جهان.